С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

11 серпня  2023 року

№ 1437

Про затвердження змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити схвалені рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 10.08.2023 № 386 зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням міської ради від 16.02.2022 №743  (із змінами), а саме:

1.1. У Додатку 1 до Програми у графі «Найменування заходу» у пункті 6 розділу «Завдання  ІV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України» додати слова «Поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом на території військової частини А0153 в м.Сарни Рівненської області»;

1.2. У Додатку 1 до Програми у графі «Найменування заходу» у пункті 3 розділу «Завдання  ІV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України» додати слова «вантажного автомобіля-рефрижератора»;

1.3. У Додатку 1 до Програми у графі  «Виконавець заходу» у  пункті 1 розділу  «Завдання І. Забезпечення  функціонування системи управління територіальною обороною», у пункті  3  розділу  «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України»  додати слова «Військова частина А4808», «Військова частина А3316»;

1.4. У Додатку 1 до Програми у графі  «Джерело фінансування» у  пункті 2 розділу  «Завдання  V. Формування,  комплектування та функціонування добровольчого формування Сарненської міської територіальної громади» додати слова «та інших джерел, не заборонених законодавством».

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади на відповідні роки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з  питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка), а організацію виконання – на заступника міського голови   Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024