С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про затвердження Положення

про конкурсний відбір суб'єктів

оціночної діяльності

Керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», відповідно до Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року № 1891 (із змінами), з метою удосконалення порядку конкурсного відбору балансоутримувачами комунального майна Сарненської міської територіальної громади суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання на конкурсних засадах, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності (додаток 1 до цього рішення).
  2. Балансоутримувачам комунального майна під час визначення суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання, які будуть залучені до  незалежної оцінки майна або робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, керуватися нормами Положення, зазначеного в п. 1 цього рішення.
  3. Затвердити склад конкурсної комісії Сарненської міської ради для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності (додаток 2 до цього рішення).
  4. Затвердити склад конкурсних комісій балансоутримувачів комунального майна для проведення конкурсних відборів суб’єктів оціночної діяльності (додаток 3 до цього рішення).
  5. Управлінню освіти Сарненської міської ради надавати методичну і практичну допомогу конкурсним комісіям балансоутримувачів комунального майна для проведення конкурсних відборів суб’єктів оціночної діяльності закладів освіти Сарненської міської територіальної громади.
  6. Рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021 № 340 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності» визнати таким, що втратило чинність.

1. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1249 від 31 березня 2023 року "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності".doc
Додаток.doc

03 травня 2024