Оголошується конкурс  із відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності Сарненської міської територіальної громади

Конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору  суб’єктів оціночної діяльності створена на підставі рішення Сарненської міської ради від 14.07.2021 № 340 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»  оголошує конкурс  із відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності Сарненської міської територіальної громади:

- Земельна ділянка площею 0.0700 га (кадастровий номер - 5625484400:01:002:0266) - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Любиковичі по вул. Центральна, 94А;

- Земельна ділянка  площею 0.0600 га (кадастровий номер 5625410100:01:031:0091) – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 48Б.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 18.10.2021; 11:00 год, конференц-зал Сарненської міської ради (34500, Рівненська область, м. Сарни, вул. Широка, 31).

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті на кожен  об¢єкт окремо, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурс, найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

-  заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою згідно додатку 2 до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням міської ради від 14.07.2021 № 340;

-  копія установчого документа претендента;

- виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- наявність у претендента сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об'єкту оцінки (в разі оцінки нерухомого майна) або наявність у претендента необхідних документів, що передбачені для суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель згідно із Законом України «Про оцінку земель» (у разі виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок) ( в разі оцінки земельних ділянок);

- досвід роботи з оцінки подібного майна;

- конкурсна пропозиція;

- згода на обробку персональних даних.

Усі документи посвідчуються підписом, а їх копії - згідно чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожен об¢єкт окремо в запечатаному конверті і має містити:

пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів 07.10.2021 (включно).

Місцезнаходження комісії: 34500, Рівненська область, м. Сарни, вул. Широка, 31. Контактна особа – член конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Мацков Олександр Валерійович, тел. (03655) 35673».

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 11.04.2024 № 80 та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 року № 292"