С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

20 грудня 2023 року

№ 1747

Розглянувши звернення громадянки Жилки Олени Анатоліївни від 04.12.2023, з метою забезпечення функціонування місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою: м.Сарни, вул. Дослідна станція, 31, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком функціонування  місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженим постановою КМУ від 01.09.2023 № 930, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. З метою забезпечення функціонування місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за адресою: м.Сарни, вул. Дослідна станція, 31, передати безоплатно матеріальні цінності, визначені додатком до цього рішення, Жилці Олені Анатоліївні.
  2. Сарненській міській раді спільно із Жилкою Оленою Анатоліївною провести приймання-передачу матеріальних цінностей, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення міської ради

20.12.2023 № 1747

№                                               №