С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

20  грудня  2023 року

Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти

Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства

Сарненської міської ради «Екосервіс»

Враховуючи звернення комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» від 06.12.2023 № 1341/01-13, на підставі рішення Сарненської міської ради від 16.06.2023 № 1327 «Про припинення юридичної особи комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області шляхом ліквідації», у зв’язку з ліквідацією комунального закладу «Сарненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, з метою ефективного використання комунального майна, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» транспортні засоби, визначені в додатку (додається).
  2. Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» спільно з управлінням освіти Сарненської міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі транспортних засобів, визначених у додатку, та надати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

20 грудня  2023 року № 1740

Перелік транспортних засобів, що передаються з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»