С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

16 червня 2023 року

№ 1343

Розглянувши звернення Підприємства об'єднання громадян «Сарненський стадіон «Мрія» територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області» від  03.05.2023 № 3, розпорядження голови територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Рівненській області» від 02.05.2023 № 5, відповідно до Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», статті 136 Господарського кодексу України, на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади та на баланс комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради незавершеного будівництва спортивного майданчика Сарненського стадіону «Мрія» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України по вул.Ярослава Мудрого, 1 в м.Сарни Рівненської області.
  2. Комунальному підприємству «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради спільно із ПОГ «Сарненський стадіон «Мрія» ТО ГО «ВФСТ «Колос» у Рівненській області» провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною  власністю управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1343 від 16 червня 2023 року "Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади незавершеного будівництва".doc

06 травня 2024
№ 275 від 30 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти"