, Адміністратор

№316 від 28 травня 2021 року "Про поновлення договорів оренди землі ПрАТ «Рівнеобленерго»"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

28 травня 2021 року                                                                                          № 316   

 

“Про поновлення договорів оренди

землі ПрАТ «Рівнеобленерго»”

 

            Розглянувши клопотання від 25.03.2021 року ПрАТ «Рівнеобленерго» щодо поновлення договорів оренди землі в м. Сарни, керуючись статтями 12, 93, 124, 126¹  Земельного кодексу України, статтею 32² Закону України „Про оренду землі”, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :        

 

  1. Поновити договір оренди землі загальною площею 0.0061 га в м. Сарни ПрАТ «Рівнеобленерго» терміном на 5 років для розміщення та експлуатації опор повітряної лінії електропередач 10 кВ і розвантажувальної підстанції ТП 10/0.4 кВ.

 

  1. Поновити договір оренди землі загальною площею 5.1890 га в м. Сарни ПрАТ «Рівнеобленерго» терміном на 5 років для обслуговування житлових будинків, розміщення та обслуговування об’єктів розподілу та транспортування електроенергії до користувачів в межах м. Сарни.

       

  1. Уповноважити міського голову укласти додаткову угоду до договору оренди землі загальною площею 0.0061 га в м. Сарни від 04.12.2015 про поновлення відповідного договору, що укладений між Сарненською міською радою та  ПАТ «Рівнеобленерго».

 

  1. Уповноважити міського голову укласти додаткову угоду до договору оренди землі загальною площею 5.1890 га в м. Сарни від 25.07.202016 про поновлення відповідного договору, що укладений між Сарненською міською радою та ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго.».

       

  1. Право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

 

  1. ПрАТ «Рівнеобленерго» виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

 

  1. Попередити землекористувача про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права на земельну ділянку, відповідно до вимог статті 141 Земельного кодексу України.

 

  1. Зобов’язати землекористувача забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.

   

  1.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

 

        

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

                                   

                                               

 

Останні документи

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2021 рік → Жовтень№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Поляна (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання