№315 від 28 травня 2021 року "Про поновлення договору оренди землі гр. Колядко Євгену Вікторовичу"

28 травня 2021 року                                                                                          № 315

“Про поновлення договору оренди

землі гр. Колядко Євгену Вікторовичу”

Розглянувши клопотання від 25.03.2021 року гр. Колядко Євгена Вікторовича щодо поновлення договору оренди землі в м. Сарни по                       вул. Гагаріна, керуючись статтями 12, 93, 124, 126¹  Земельного кодексу України, статтею 32² Закону України „Про оренду землі”, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Поновити договір оренди землі загальною площею 0.0063 га (кадастровий номер 5625410100:031:041:0132) в м. Сарни по вул. Гагаріна, що укладений між  Сарненською міською радою та гр. Колядко Євгеном Вікторовичем та зареєстрований  в Сарненському районному відділі Рівненської регіональної філії ДП «Центр ДЗК», про що в Державному реєстрі земель вчинений запис від 21.10.2010 №041058800021.

1.      Уповноважити міського голову укласти додаткову угоду  до договору оренди землі від 21.10.2010 про поновлення відповідного договору, що  укладений між Сарненською міською радою та  гр. Колядко Євгеном Вікторовичем.

1. гр. Колядко Євгену Вікторовичу виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

1. Попередити землекористувача про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права на земельну ділянку, відповідно до вимог статті 141 Земельного кодексу України.

1. Зобов’язати землекористувача забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.

1.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024