№179 від 25 лютого 2021 року "Про надання згоди УПРАВЛІННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ на поділ земельної ділянки в м. Сарни по вул. Соборній, 1 та 1А"

25 лютого 2021 року                                                                                                №179

“Про надання згоди УПРАВЛІННЯ САРНЕНСЬКОЇ

ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

на поділ земельної ділянки

в м. Сарни по вул. Соборній, 1 та 1А”

Розглянувши клопотання УПРАВЛІННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ від 12.01.2021 року про надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні для обслуговування каплиці та церковного будинку з надвірними будівлями в м. Сарни по           вул. Соборній, 1 та 1А, керуючись статтями 12, 122 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України “Про землеустрій”, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії міської з питань земельних відносин, екології та природокористування, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду УПРАВЛІННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ  на  поділ  земельної  ділянки загальною  площею  0.1642 га (кадастровий номер 5625410100:01:017:0023), яка перебуває в постійному користуванні для обслуговування каплиці та церковного будинку з надвірними будівлями в м. Сарни по вул. Соборній, 1 та 1А без зміни їх цільового призначення.

1.    УПРАВЛІННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ замовити  розроблення  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024