№178 від 25 лютого 2021 року "Про надання згоди на поділ земельної ділянки в м. Сарни по вул. Широкій, 13"

25 лютого 2021 року                                                                                                №178

“Про надання згоди

на поділ земельної ділянки

в м. Сарни по вул. Широкій, 13”

Розглянувши клопотання гр. Губені Миколи Вікторовича від 18.08.2020 року про надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Широкій, 13, керуючись статтями 12, 122 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України “Про землеустрій”, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду  на  поділ  земельної  ділянки загальною  площею  0.0766 га (кадастровий номер 5625410100:01:019:0111), яка перебуває в оренді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Широкій, 13 без зміни їх цільового призначення.

1.    Замовити  розроблення  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024