№1494 від 05 червня 2020 року "Про надання згоди на поділ земельної ділянки в м. Сарни по вул. Соборній, 21"

05 червня 2020 року                                                                                              №1494

“Про надання згоди  на поділ земельної

ділянки в м. Сарни по вул. Соборній, 21”

Розглянувши клопотання ТзОВ «ЄВРОФОРМАТ Стальконструкція»,             гр. Майбороди Віктора Миколайовича, гр. Кузьмич Анастасії Адамівни від 27.03.2020 року про надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності Сарненської міської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Соборній, 21, керуючись статтями 12, 791, 120, 122, 186 Земельного кодексу України, ст. 56 Закону України “Про землеустрій”, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги відчуження нерухомого майна згідно витягів з реєстру права власності на майно та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду ТзОВ «ЄВРОФОРМАТ Стальконструкція», гр. Майбороді Віктору Миколайовичу та гр. Кузьмич Анастасії Адамівні на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді площею 7.5289 га  (кадастровий номер 5625410100:01:017:0042), для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Соборній, 21 без зміни їх цільового призначення на окремі земельні ділянки:

земельна ділянка № 1 орієнтовною площею 5.9837 га;                                    (ТзОВ «ЄВРОФОРМАТ Стальконструкція»)

земельна ділянка № 2 орієнтовною площею 0.6839 га;                                          (гр. Майбороді Віктору Миколайовичу)

земельна ділянка № 3 орієнтовною площею 0.8613 га.                                           (гр. Кузьмич Анастасії Адамівні)

1.    ТзОВ «ЄВРОФОРМАТ Стальконструкція», гр. Майбороді Віктору Миколайовичу та гр. Кузьмич Анастасії Адамівні замовити  розроблення  технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Розроблену технічну документацію із землеустрою згідно вимог законодавства подати на погодження до Сарненської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024