№156 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) по вул. Г. Сковороди"

25 лютого 2021 року                                                                                     № 156

„Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок,

право оренди якої підлягає продажу

на конкурентних засадах (земельних торгах)

по вул. Г. Сковороди”

Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Сарни по вул. Г. Сковороди, керуючись ст.ст.12, 123, 134, 136, 137, 207  Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Сарни по вул. Г. Сковороди (кадастровий номер
    5625410100:01:008:0209) загальною площею 0.0386 га – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

5625410100:01:008:0210) загальною площею 0.0134 га – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. 3. Виконавчому комітету Сарненської міської ради провести державну реєстрацію права власності на земельні ділянки у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

1. 4. Передати право оренди земельної ділянки в м. Сарни по                          вул. Г. Сковороди (кадастровий номер 5625410100:01:008:0209) загальною площею 0386 га способом проведення аукціонних торгів та встановити наступні умови:

- Стартовий розмір річної орендної плати 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 26625.18 грн. в рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 221876.54 грн.

- Значення кроку в розмірі 0.5 відсотка від стартової плати за користування земельною ділянкою.

- Термін права оренди – 5 років.

- Компенсація оплати вартості послуг по підготовці та проведенню торгів за рахунок коштів переможця аукціону (покупця) після проведення торгів.

1. 5. Передати право оренди земельної ділянки в м. Сарни по вул. Г. Сковороди(кадастровий номер 5625410100:01:008:0210) загальною площею 0134 га способом проведення аукціонних торгів та встановити наступні умови:

- Стартовий розмір річної орендної плати 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 9242.94 грн. в рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 77024.50 грн.

- Термін права оренди – 5 років.

1. 6. Переможцю земельних торгів, який відмовився від підписання протоколу аукціону, укладення договору оренди земельної ділянки, проведення розрахунків в повному обсязі відповідно до умов договору та в терміни, визначені чинним законодавством і умовами договору, гарантійний внесок не повертається, результати торгів анулюються. До наступних торгів такий переможець не допускається та зобов’язаний сплатити неустойку в розмірі 50% від ціни, встановленої за результатами земельних торгів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024