С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

12 липня 2024 року                                                                                      №2074

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Набухотному Володимиру Володимировичу

Розглянувши заяву Набухотного Володимира Володимировича та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги в селі Люхча по вулиці Центральній, 20, враховуючи право власності на об’єкт нерухомого майна, керуючись статтями 12, 122, 125, 126, 127, 128, частиною 2 статті 134, статтею 141 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Припинити Комунальному некомерційному підприємству "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Сарненської районної ради право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1000 га (кадастровий номер 5625484800:01:002:0363) – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги.
  2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки (кадастровий номер 5625484800:01:002:0363) за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР СУЧАСНОЇ ОЦІНКИ «АКТИВ», у сумі 50 890,00 грн. (п’ятдесят тисяч вісімсот дев’яносто гривень 00 копійок) без урахування ПДВ.
  3. Продати Набухотному Володимиру Володимировичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.1000 га (кадастровий номер 5625487600:01:001:0215) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в селі Люхча по вулиці Центральній, 20 за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Набухотному Володимиру Володимировичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  5. Набухотному Володимиру Володимировичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 2074 від 12 липня 2024 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Набухотному Володимиру Володимировичу".docx

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу