С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

21 листопада 2023 року                                                                                       №1683

Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Полякову Олександру Володимировичу та

Ярмощуку Володимиру Святославовичу

Розглянувши заяву Полякова Олександра Володимировича та Ярмощука Володимира Святославовича та подані відповідні документи про продаж земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно в місті Сарни по вулиці Європейській, 9, керуючись статтями 12, 127, 128, частиною 2 статті 134 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Полякову Олександру Володимировичу та Ярмощуку Володимиру Святославовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0.0307 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:1470) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Європейській, 9.
  2. Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч гривень 00 коп./.
  3. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024