№ 2062 від 12 липня 2024 року "Про затвердження висновків про вартість майна"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ   С К Л И К А Н Н Я)

12 липня 2024 року

№ 2062

Про затвердження висновків

про вартість майна

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, будівлі пошти за адресою: вул. Залізнична, буд. 2-Б, сщ. Чемерне, Сарненський район, Рівненська область, в сумі 98800,00 (дев’яносто вісім тисяч вісімсот гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  2. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, будівлі їдальні, за адресою: вул. Центральна, буд. 20-А, сщ. Чемерне, Сарненський район, Рівненська область, у сумі 438030,00 (чотириста тридцять вісім тисяч тридцять гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  3. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення його результатів у бухгалтерському обліку, будівлі їдальні, за адресою: вул. Шевченка, буд. 48, с. Глушиця, Сарненський район, Рівненська область, у сумі 343900,00 (триста сорок три тисячі дев’ятсот гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 2062 від 12 липня 2024 року "Про затвердження висновків про вартість майна".doc

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу