С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ   С К Л И К А Н Н Я)

20 грудня 2023 року

Про затвердження висновків

про вартість майна

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, 84/100 частки будівлі готелю за адресою: м. Сарни, вул. Соборна, 1 в сумі 14 027 644, 00 (чотирнадцять мільйонів двадцять сім тисяч шістсот сорок чотири гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  2. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі котельні за адресою: м. Сарни, вул. Соборна, 1В в сумі 57 189, 00 грн. (п’ятдесят сім тисяч сто вісімдесят дев’ять гривень, нуль копійок ) гривень (без урахування ПДВ).
  3. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі фельдшерсько-акушерського пункту за адресою: с. Городець, вул. А.Коломийця, 195А в сумі 408 590, 00 грн. (чотириста  вісім тисяч п’ятсот дев’яносто гривень, нуль копійок ) гривень (без урахування ПДВ).
  4. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі аптеки за адресою: с. Кричильськ вул. Шевченка, 154 в сумі 241 983, 00 грн. (двісті сорок одна тисяча дев’ятсот вісімдесят три гривні, нуль копійок ) гривень (без урахування ПДВ).
  5. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі сільської ради за адресою: с. Ремчиці вул. Перемоги, 21 в сумі 2 209 720, 00 грн. (два мільйони двісті дев'ять тисяч сімсот двадцять гривень, нуль копійок ) гривень (без урахування ПДВ).
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1746 від 20 грудня 2023 року "Про затвердження висновків  про вартість майна  ".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"