С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ   С К Л И К А Н Н Я)

21 листопада 2023 року

Про затвердження висновків

про вартість майна

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі дитячого терапевтичного корпусу з приймальним відділенням за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 3 в сумі 28 031 856, 00 (двадцять вісім мільйонів тридцять одна тисяча вісімсот п’ятдесят шість гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  2. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, 1/3 частини квартири № 1 за адресою: м. Сарни, вул. Крива, 13А в сумі 269 118, 00 грн. (двісті шістдесят дев’ять тисяч сто вісімнадцять гривень, нуль копійок ) гривень (без урахування ПДВ).
  3. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, житлового будинку, садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою: с. Тутовичі, вул. Миру, 20 в сумі 209 473, 00 (двісті дев’ять тисяч чотириста сімдесят три гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  4. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі дитячого садочка за адресою: с. Городець, вул. Авеніра Коломийця, 134А в сумі 1165 950, 00 (один мільйон сто шістдесят п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  5. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, 39/100 частки адмінбудівлі за адресою: с. Тутовичі, вул. Миру, 14А в сумі 1 007 792, 00 (один мільйон сім тисяч сімсот дев’яносто дві гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  6. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі бібліотеки за адресою: с. Ремчиці, вул. Поліська, 108 в сумі 151 492, 00 (сто п’ятдесят одна тисяча чотириста дев’яносто дві гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  7. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі навчально-виховного комплексу за адресою: с. Стрільськ, вул. Чапленка, 33 в сумі 4 970 832, 00 (чотири мільйони дев’ятсот сімдесят тисяч вісімсот тридцять дві гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  8. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі фельдшерсько-акушерського пункту за адресою: с. Костянтинівка, вул. Шкільна, 17 в сумі 213 495, 00 (двісті тринадцять тисяч чотириста дев’яносто п’ять гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  9. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі школи за адресою: с. Мар'янівка, вул. Центральна, 47 в сумі 1 210 388, 00 (один мільйон двісті десять тисяч триста вісімдесят вісім гривень, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  10. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі фельдшерсько-акушерського пункту за адресою: с. Ремчиці, вул. Новосільська, 3а в сумі 269 731, 00 (двісті шістдесят дев’ять тисяч сімсот тридцять одна гривня, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  11. Затвердити висновок про вартість майна, з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку, будівлі школи за адресою: с. Любиковичі, вул. Центральна, 42 в сумі 7 781 674, 00 (сім мільйонів сімсот вісімдесят одна тисяча шістсот сімдесят чотири гривні, нуль копійок) гривень (без урахування ПДВ).
  12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев), а організацію виконання рішення – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1674 від 21 листопада 2023 року " Про затвердження висновків  про вартість майна".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"