С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

21 листопада 2023 року                                                                             № 1722

Про надання згоди на передачу

земельних ділянок в суборенду

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Сарни Агро» від 24.10.2023 вх. №1267-02/11 та від 31.10.2023                         вх. до №1267-02/11, враховуючи пункти 17 договорів оренди землі, керуючись статтями 12, 93, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 8 Закону України «Про оренду землі»,  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Сарни Агро» на передачу в суборенду сільськогосподарському приватному підприємству «Мир» земельних ділянок, відповідно до переліку договорів оренди земельних ділянок, що увійшли до складу спадщини, яка не прийнята спадкоємцями в межах Люхчанського старостинського округу, і перебувають в управлінні Сарненської міської ради, для ведення особистого селянського господарства, без зміни їх цільового призначення та без порушення умов чинних договорів оренди землі (згідно з додатком).
  2. Встановити, що умови договорів суборенди земельних ділянок повинні обмежуватись умовами договорів оренди землі, укладених між Сарненською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Сарни Агро», і не повинні суперечити умовам відповідних договорів оренди землі.
  3. Зобов’язати землекористувачів заключити договори суборенди земельних ділянок у відповідності до чинного законодавства із врахуванням вимог, вказаних у цьому рішенні.
  4. Встановити, що строк суборенди не може перевищувати строку, визначеного договорами оренди землі, та у разі припинення договорів оренди землі чинність договорів суборенди земельних ділянок також припиняється.
  5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сарни Агро» провести реєстрацію права суборенди (згідно з додатком).
  6.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1722 від 21 листопада 2023 року "Про надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду".doc
Додаток.docx

17 травня 2024