С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

06 жовтня 2023 року                                                                                            №1584

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Шапірку Максиму Миколайовичу

Давидюк Антоніні Анатоліївні

Розглянувши заяву Шапірка Максима Миколайовича, Давидюк Антоніни Анатоліївни, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Заводська, 5, враховуючи право власності на об’єкт нерухомого майна, керуючись статтями 12, 122, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України, статтею 31 Закону України «Про оренду землі», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Шапірку Максиму Миколайовичу, Давидюк Антоніні Анатоліївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Заводська, 5 (кадастровий номер 5625410100:01:014:0050) за рахунок земель, які обліковуються за ТзОВ «Сарненська АТП-1762».
  2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки (кадастровий номер 5625410100:01:014:0050) за результатами експертної грошової оцінки, проведеної Товариством з обмеженою відповідальністю «ЦЕНТР СУЧАСНОЇ ОЦІНКИ «АКТИВ» в сумі 619380,00 грн. /шістсот дев’ятнадцять тисяч триста вісімдесят гривень 00 копійок) без урахування ПДВ.
  3. Продати Шапірку Максиму Миколайовичу, Давидюк Антоніні Анатоліївні у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.4995 га (кадастровий номер 5625410100:01:014:0050) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Заводській, 5 за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Протягом 20 робочих днів Шапірку Максиму Миколайовичу, Давидюк Антоніні Анатоліївні заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 1584 від 06 жовтня 2023 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Шапірку Максиму Миколайовичу Давидюк Антоніні Анатоліївні".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"