С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

07 грудня  2022 року

№ 1063

Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити схвалені рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05.12.2022 року №441 зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням міської ради від 16.02.2022 №743 (із змінами), а саме:

1.1. У Додатку 1 до Програми у графі «Найменування заходу»  у пункті 1 розділу  «Завдання І. Забезпечення  функціонування системи управління територіальною обороною», у пункті  3  розділу  «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України», у пункті 2 розділу «Завдання V. Формування, комплектування  та функціонування добровольчого формування Сарненської міської територіальної громади» додати слова «планшетами, монтажем та налаштуванням відеокамери, ремонтом автотранспорту, послугами автотранспорту».

1.2. У Додатку 1 до Програми розділ «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України» доповнити пунктом 4 такого змісту:

«4. Підготовка міста Сарни до кругової оборони, будівництва та обладнання оборонних рубежів та позицій, зокрема фінансування будівництва та утримання побудованих інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, послуги по здійсненню заходів та робіт з територіальної оборони (облаштування оборонних рубежів та позицій міста Сарни), придбання будівельних матеріалів, матеріалів з деревини».

1.3. У Додатку 1 до Програми у пункті 4 розділу «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України» у графі  «2022 рік» додати  цифру «1000,0» та у графі «2023 рік» додати  цифру «10000,0»;   «Разом за завданням  ІV» «2022 рік» та «2023 рік» викласти у новій редакції «11260,0» та «11060,0» відповідно та розділ «Всього за програмою»  «2022 рік» та «2023 рік»  викласти в новій редакції «22080,0» та «13130,0» відповідно. У графі «Джерело фінансування» зазначити «Бюджет міської територіальної громади».

1.4. У Додатку 1 до Програми у графі  «Виконавець заходу» у  пункті 1 розділу  «Завдання І. Забезпечення  функціонування системи управління територіальною обороною», у пункті  3  розділу  «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України»  додати слова «Військова частина А4623,  Військова частина А7098, Військова частина А2183», у пункті 4 розділу «Завдання IV. Формування та комплектування військових частин Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України, Національної гвардії України»  додати слова «Сарненська міська рада, КП Екосервіс».

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади на відповідні роки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з  питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка), а організацію виконання – на заступника міського голови   Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024