, Головний редактор

№1094 від 07 грудня 2022 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Хінцінській Олександрі Вікторівні"

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

 ( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

07 грудня 2022 року                                                                                            №1094            

  

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Хінцінській Олександрі Вікторівні

 

       Розглянувши заяву Хінцінської Олександри Вікторівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в селі Костянтинівка по вулиці Шевченка,  керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Хінцінській Олександрі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селі Костянтинівка по вулиці Шевченка Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки ведення особистого селянського господарства площею 0.1800 га (кадастровий номер 5625482500:18:001:0311), що перебуває у власності Хінцінської Олександри Вікторівни - для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в селі Костянтинівка по вулиці Шевченка.
  3. Хінцінській Олександрі Вікторівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Хінцінській Олександрі Вікторівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
№1094 від 07 грудня 2022 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Хінцінській Олександрі Вікторівні".doc

Останні документи

Документи → Протоколи, відеозаписи засідань постійних комісій → З питань охорони здоров’я → VIII скликання
18 лютого 2026
Протокол № 11 від 18.02.2026

Документи → Протоколи, відеозаписи засідань постійних комісій → З питань земельних відносин, екології та природокористування → VIII скликання
18 лютого 2026
Протокол № 31 від 18.02.2026

Документи → Проєкти рішень 43-ї сесії міської ради
18 лютого 2026
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Акціонерному товариству «Державний ощадний банк України»

Документи → Проєкти рішень 43-ї сесії міської ради
18 лютого 2026
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації про нормативну грошову оцінку земель села Поляна Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 43-ї сесії міської ради
18 лютого 2026
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2026 рік (1756600000)

Пошук документів