№789 від 16 лютого 2022 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Здоренку Сергію Івановичу"

Р І Ш Е Н Н Я

16 лютого 2022 року                                                                                           №789

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки,

цільове призначення якої змінюється,

Здоренку Сергію Івановичу

Розглянувши заяву Здоренка Сергія Івановича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в селі Костянтинівка по вулиці Кільцева, 14,  керуючись статтями 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Здоренку Сергію Івановичу для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в селі Костянтинівка по вулиці Кільцева, 14 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.6400 га (кадастровий номер 5625482500:18:003:0069), що перебуває у власності             Здоренка Сергія Івановича - для ведення особистого селянського господарства під будівництво і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в селі Костянтинівка по вулиці Кільцева, 14.
  3. Здоренку Сергію Івановичу провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Здоренку Сергію Івановичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024