№1029 від 11 листопада 2022 року "Про  внесення змін до  Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території  громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікар..."

С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

11  листопада  2022 року

№ 1029

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити схвалені рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 10.11.2022 №393 зміни до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 №335 (зі змінами), а саме: виклавши додаток до програми в новій редакції, що додається.
  2. Це рішення набирає чинності з дня прийняття.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.) та з питань охорони здоров’я (Максимук О.А.).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1029 від 11 листопада 2022 року "Про внесення змін до Програми розвитку вторинної/спеціалізованої медичної допомоги на території громади та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікар...".docx
Додаток до Програми .docx

18 квітня 2024