Р І Ш Е Н Н Я

14 липня 2022 року                                                                                            № 950

Про поновлення договору оренди

землі Дубовцю Сергію Ананійовичу

Розглянувши клопотання Дубовця Сергія Ананійовича щодо поновлення договору оренди землі в м. Сарни по вул. Белгородській, 27, яка перебуває в комунальній власності Сарненської міської територіальної громади,  керуючись статтями 12, 93, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити договір оренди землі загальною площею 0.0254 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:0366) в м. Сарни по вул. Белгородській, 27 на 5 років, що  укладений між  Сарненською міською радою та Дубовцем Сергієм Ананійовичем.
  2.      Укласти додаткову угоду  до договору оренди землі від 26.05.2017 про поновлення відповідного договору, що  укладений між Сарненською міською радою та  Дубовцем Сергієм Ананійовичем.
  3. Дубовцю Сергію Ананійовичу виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.
  4. Попередити землекористувача про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права на земельну ділянку, відповідно до вимог статті 141 Земельного кодексу України.
  5. Зобов’язати землекористувача забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.
  1.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 950 від 14 липня 2022 року "Про поновлення договору оренди землі Дубовцю Сергію Ананійовичу".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"