14 липня 2022 року

№ 898

З метою упорядкування мережі освітніх закладів, що перебувають у комунальній власності Сарненської міської ради, забезпечення ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про дошкільну освіту», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», статей 104-107 Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, на підставі пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Реорганізувати заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради (код ЄДРПОУ 34112424) шляхом приєднання до Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22567629).
  2. Визначити Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області правонаступником усього майна, прав та обов’язків закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради.
  3. Утворити комісію з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради у складі згідно з додатком, місцезнаходження комісії: 34500, Рівненська область, м. Сарни, вул. Демократична, 17.
  4. Комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради:

4.1. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради та подати в установленому законодавством України порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

4.2. Встановити строк заявлення вимог кредиторів 2 (два) місяці з моменту внесення запису про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4.3. Надати на затвердження передавальний акт у порядку, передбаченому частинами другою, третьою статті 107 Цивільного кодексу України.

4.4. Вжити інших заходів, пов’язаних з реорганізацією закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Управлінню освіти Сарненської міської ради спільно з директором Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Галиною ЖАБЧИК) здійснити заходи організаційно-кадрового характеру відповідно до чинного трудового законодавства України стосовно всіх працівників закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання, змінами в організації праці цього закладу.
  2. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток  до рішення

Сарненської міської ради

14.07.2022 року № 898

С К Л А Д

комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» села Цепцевичі з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради

• Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, голова комісії (ідентифікаційний номер **********).
  • Мелещук Оксана Іванівна – головний спеціаліст відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).).
  • Шемедюк Ірина Миколаївна – головний бухгалтер центру фінансово- господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).).
  • Заяць Віта Адамівна – провідний юрисконсульт центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).).
  • Жабчик Галина Володимирівна – директор Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, член комісії (ідентифікаційний номер **********).).

Секретар міської ради                                                                       Андрій МИЧКА

Документи → Проєкти рішень ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
29 березня 2024