14 липня 2022 року

№ 895

З метою упорядкування мережі освітніх закладів, що перебувають у комунальній власності Сарненської міської ради, забезпечення ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про дошкільну освіту», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», статей 104-107 Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, на підставі пункту 30 частини першої статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Реорганізувати заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради (код ЄДРПОУ 35132043) шляхом приєднання до Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22558725).
  2. Визначити Сарненський ліцей №4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області правонаступником усього майна, прав та обов’язків закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради.
  3. Утворити комісію з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради у складі згідно з додатком, місцезнаходження комісії: 34500, Рівненська область, м. Сарни, вул. Демократична, 17.
  4. Комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради:

4.1. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради та подати в установленому законодавством України порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

4.2. Встановити строк заявлення вимог кредиторів 2 (два) місяці з моменту внесення запису про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4.3. Надати на затвердження передавальний акт у порядку, передбаченому частинами другою, третьою статті 107 Цивільного кодексу України.

4.4. Вжити інших заходів, пов’язаних з реорганізацією закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

1. Управлінню освіти Сарненської міської ради спільно з директором Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Тетяною ВАСИЛЕНКО) здійснити заходи організаційно-кадрового характеру відповідно до чинного трудового законодавства України стосовно всіх працівників закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання, змінами в організації праці цього закладу.
  2. Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана Куліш) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення

Сарненської міської ради

14.07.2022 року № 895

С К Л А Д

комісії з реорганізації закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» села Орлівка з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради

1. Коркош Світлана Максимівна – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, голова комісії (ідентифікаційний номер **********).
  2. Мелещук Оксана Іванівна – головний спеціаліст відділу загальної середньої та інклюзивної освіти управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  3. Шемедюк Ірина Миколаївна – головний бухгалтер центру фінансово- господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  4. Заяць Віта Адамівна – провідний юрисконсульт центру фінансово-господарського забезпечення управління освіти Сарненської міської ради, член комісії (ідентифікаційний номер **********).
  5. Василенко Тетяна Марківна – директор Сарненського ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області член комісії (ідентифікаційний номер **********).

Секретар міської ради                                                                      Андрій МИЧКА

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024