С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про визначення балансоутримувачів

комунального майна Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити балансоутримувачем та передати в оперативне управління будівлю погребу за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., с. Яринівка, вулиця Шевченка, 44А, Яринівській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  2. Визначити балансоутримувачем нежитлового приміщення протирадіаційного укриття № 67261 за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Симона Петлюри, 10, Комунальне підприємство «Житлосервіс» Сарненської міської ради. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Визначити балансоутримувачем та передати в оперативне управління будівлю котельні за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., с. Мале Вербче, вулиця Центральна, будинок 41А та будівлю майстерні за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., с. Мале Вербче, вулиця Центральна, 50А, Сарненській міській раді. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  4. Визначити балансоутримувачем та передати в оперативне управління господарську будівлю за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., м. Сарни, вулиця Я. Мудрого, 3А, Комунальному некомерційному підприємству «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  5. Визначити балансоутримувачем та передати в оперативне управління будинок двоповерховий; будинок одноповерховий з добудовою № 2, цех і майстерня; склад і майстерня; склад цегляний; криниця; вбиральня; естакада; площадка; блок 6-ти блочний; огорожа металева; огорожа сітка металева, за адресою: Рівненська обл., м. Сарни, вулиця Миру, 64, Сарненському ліцею № 5 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№2174 від 04 жовтня 2024 року "Про визначення балансоутримувачів комунального майна Сарненської міської територіальної громади".doc

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 30 позачергова сесія від 04 жовтня 2024 року
08 жовтня 2024