С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про визначення балансоутримувача

комунального майна Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити балансоутримувачем та передати в оперативне управління господарський блок за адресою: Рівненська обл., Сарненський р., с. Тутовичі, вулиця Центральна, будинок 24Б, Комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради. Балансоутримувачу здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1745 від 20 грудня 2023 року "Про визначення балансоутримувача комунального майна Сарненської міської територіальної громади".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"