№1532 від 28 серпня 2020 року "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни"

28 серпня 2020 року                                                                                           №1532

“Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення у власність земельних

ділянок громадянам для ведення особистого

селянського господарства в межах м. Сарни”

Розглянувши  заяви громадян та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах  м. Сарни,  керуючись ст.ст. 12, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісії міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку.

1. Передати громадянам безоплатно у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни за  рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку.

1.   Громадянам провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельні ділянки) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

1. Зобов’язати вищезгаданих громадян виконувати обов’язки землевлас-ників відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                Світлана УСИК

до рішення Сарненської

міської ради

№1532 від 28.08.2020 року.

С П И С О К

громадян, яким передаються у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни.

п\п

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Адреса проживання