15 лютого 2018 року                                                                                    № 740

З метою забезпечення сприятливих умов для ефективного здійснення депутатами Сарненської міської ради своїх повноважень, керуючись пунктом 3 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 91 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації та висновки постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2018 рік (додається).

1. Передбачити у міському бюджеті видатки на Програму забезпечення депутатської діяльності на 2018 рік.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.) та мандатну, з питань депутатської діяльності і правопорядку (Касперчик С.В.), а організацію виконання на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

Міський голова                                                                              С.Б.УСИК

"СХВАЛЕНО"                                                            "ЗАТВЕРДЖЕНО"

рішенням міськвиконкому                                         рішенням міської ради

від 08.01.2018  №        36                                                   від 15.02.2018  № 740

П Р О Г Р А М А

забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської

міської ради на 2018 рік

1. Загальні положення

Програма забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2018 рік (далі - Програма) ставить за мету реалізацію нових механізмів у сфері діяльності депутатів міської ради та виконання ними встановлених чинним законодавством повноважень та прав.

Дана Програма розроблена на підставі Конституції України, Законів України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Термін дії Програми – 2018 рік.

Фінансування здійснюється в межах бюджетних асигнувань, передбачених у міському бюджеті  на виконання заходів Програми. Для виконання  Програми можуть бути залучені інші кошти, не заборонені чинним законодавством України.

До реалізації Програми на договірній основі можуть залучатися наукові установи та громадські організації, які ставлять за мету розвиток місцевого самоврядування.

1. 2. Мета Програми

Головною метою Програми є забезпечення сприятливих умов для ефективного здійснення депутатами міської ради своїх повноважень, а також сприяння активізації їх роботи.

1. 3. Основні завдання Програми

1. Забезпечення активної участі депутатів у пленарних засіданнях, засіданнях постійних комісій;
  2. Участь у громадських слуханнях та у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування.
  3. Організація проведення зустрічей депутатів з виборцями, інформування їх про роботу міської ради, як безпосередньо, так і в засобах масової інформації;
  4. Якісне вивчення депутатами потреб територіальної громади міста та участь у їх вирішенні.

1. Забезпечення депутатів документами, довідково-інформаційними матеріалами, предметами, матеріалами, атрибутикою, необхідними для здійснення депутатських повноважень.

1. Організація навчання депутатів міської ради по вивченню досвіду роботи рад різних рівнів.
  2. Встановлення та підтримка партнерських зв’язків з громадами інших міст в Україні і за кордоном.
  3. Сприяння виконанню депутатами міської ради доручень ради, міського голови.

1. 4. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету згідно кошторису видатків на реалізацію програми, що додається. Головним розпорядником коштів є Сарненська міська рада.

Обсяги бюджетних асигнувань затверджуються рішення міської ради.

Кошторис

видатків на реалізацію програми  забезпечення депутатської діяльності  депутатів Сарненської міської ради у 2018 році

№ пп

Вид видатків

Сума,  тис.грн.

1.

Придбання предметів, матеріалів, обладнання, канцелярських товарів (ручки, блокноти, папки, папір, поштові конверти, зшивання  протоколів, встановлення системи "Рада" тощо), необхідних для здійснення депутатських повноважень та організації засідань сесії.

170

2.

Придбання друкованої, презентаційної та інформаційної продукції (книг, буклетів, грамот, сувенірів, атрибутики міста, аудіо- та відеопродукцій про м. Сарни, громаду, туристичні можливості міста), технічне обслуговування оргтехніки.

20

3.

Представницькі витрати під час проведення  днів депутата, оплата транспортних послуг, послуг проживання та одноразового харчування.

60

4.

Оплата за  висвітлення депутатської діяльності в засобах масової інформації.

10

5.

Витрати на організацію  відеозапису пленарних засідань міської ради та засідань постійних депутатських комісій.

5

Разом:

265

Здійснення комплексу заходів, передбачених цією Програмою, надасть більше можливостей виражати і захищати інтереси виборців, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, брати активну участь у розвитку місцевого самоврядування в міста Сарни, налагоджувати дружні стосунки та переймати досвід інших міст України та міст-побратимів. Ці заходи будуть сприяти консолідації громади, налагоджуванню діалогу між владою та громадськістю.

1. 5. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координацію та контроль за ходом виконання Програми здійснює постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю.

Секретар ради                                                                               Т.Ф.Палієнко

№740 від 15 лютого 2018 року "Про Програму забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2018 рік".doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень