17 квітня 2018 року                                                                                       № 837

“Про включення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м. Сарни

до переліку ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)”

З метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питання набуття права оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення на аукціонах (земельних торгах), реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпечення наповнення бюджету розвитку міста, керуючись статтями 12, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Включити земельні ділянки до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає  продажу  на конкурентних засадах (земельних торгах) згідно додатку №

1. Дати дозвіл Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах  (земельних торгах) згідно додатку №

1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради в особі міського голови виступати замовником проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) згідно додатку № 1, встановивши, що вартість проектної землевпорядної документації відшкодовує переможець аукціону.

1. Уповноважити міськвиконком в особі міського голови укласти з виконавцем торгів угоду про проведення торгів, в тому числі організацію процедури підготовки до торгів.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С.Б. УСИК

Додаток № 1

до рішення Сарненської міської ради

№ 837 від 17.04.2018 року