14 грудня 2017 року                                                                               № 678

«Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин на 2017 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити зміни до Програми розвитку земельних відносин на 2017 рік затвердженої рішенням міської ради від 20 лютого 2017 року № 417 «Про внесення змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2017 рік», виклавши її в новій редакції.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.) та на постійну комісію з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.) а організацію виконання рішення на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                          С.Б. УСИК

2

«ЗАТВЕРДЖЕНО»                                                                      «СХВАЛЕНО»

рішенням міської ради                                                    рішенням міськвиконкому

від 14.12.2017 року № 678                                              від 20.10.2017 року № 375

розвитку земельних відносин на 2017 рік

Ця програма розроблена і прийнята на підставі  статті  91  Бюджетного  кодексу України, пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації».

МЕТА ПРОГРАМИ

Дана програма розроблена з метою забезпечення проведення заходів із землеустрою, контролю за використанням і охороною земель, установлення  правового режиму та фактичного стану використання земельних ділянок, їх меж, розмірів, складу угідь.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОГРАМИ

Виконання функцій, пов’язаних із веденням землеустрою на території Сарненської міської ради.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Виготовлення проектів землеустрою щодо зміни меж м.Сарни.
  2. Виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності.
  3. Проведення заходів по виявленню та усуненню порушень при користуванні земельними ділянками комунальної власності міської ради.
  4. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
  5. Проведення інженерно-гідрологічних, геологічних та інших видів робіт на землях комунальної власності Сарненської міської ради.
  6. Розроблення детальних планів територій.

Відповідальний за виконання програми — виконком міської ради.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Оплата послуг, судового збору та надання трансфертів комунальним підприємствам міста.

Показники результату:

Проведення цих робіт дасть можливість удосконалити взаємовідносини з бюджетом щодо платежів за землю та сприятиме більш відповідальному і господарському відношенню власників земельних ділянок до їх використання, контролю за використанням і охороною земель.

Джерело фінансування - загальний та спеціальний фонди міського бюджету. Для забезпечення виконання заходів програми в 2017 році кошти в сумі

320,0    тис.грн.     спрямувати     на    оплату    послуг,     судового   збору   та    надання трансфертів комунальним підприємствам  міста.

Контроль за виконанням даної програми здійснюють комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку та з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю.

Секретар ради                                                                                                            Т.Ф.Палієнко

№678 від 14 грудня 2017 року "Про затвердження змін до Програми розвитку земельних відносин на 2017 рік".docx

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"