№1542 від 28 серпня 2020 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТзОВ фірма «Журавлина»"

28 серпня 2020 року                                                                                        № 1542

“Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу ТзОВ фірма «Журавлина»”

Розглянувши клопотання від 03.02.2020 та подані відповідні документи              ТзОВ фірма «Журавлина» про продаж  земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно в м. Сарни по вул. Варшавській, 6, керуючись ст.ст. 12, 127, 128  Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Дати дозвіл ТзОВ фірма «Журавлина» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки орієнтовною площею 0.1000 га – для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Варшавській, 6 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1.   Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч гри-вень 00 коп./.

1. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошової оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на в.о. начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     СВІТЛАНА УСИК

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень