, Адміністратор

№826 від 17 квітня 2018 року "Про надання згоди гр. Арзуманяну Вардану Гарніковічу на передачу земельної ділянки в суборенду"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 квітня 2018 року                                                                                         № 826

 

“Про надання згоди гр. Арзуманяну Вардану Гарніковічу на передачу земельної ділянки в суборенду”

 

Розглянувши заяву гр. Арзуманяна Вардана Гарніковіча від 07.02.2018 щодо передачі в суборенду земельної ділянки, яка надана йому в оренду згідно укладеного між Сарненською міською радою та ним договору оренди землі від 21.12.2017 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) в м. Сарни по вул. Технічній, зареєстрованого в реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 13.01.2018, керуючись ст.ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 8 Закону України „Про оренду землі” п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду гр. Арзуманяну Вардану Гарніковічу на передачу в суборенду земельної ділянки, площею 0041 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (встановлення некапітальної будівлі торгового призначення з автобусною зупинкою) в м. Сарни по вул. Технічній.

 

  1. Встановити, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватись умовами договору оренди землі від 21.12.2017 укладеного між Сарненською мміською радою та гр. Арзуманяном Варданом Гарніковічем і не повинні суперечити умовам відповідного договору оренди землі.

 

  1. Зобов’язати землекористувачів заключити договір суборенди на земельну ділянку у відповідності до чинного законодавства із врахуванням вимог вказаних в цьому рішенні.

 

  1. Встановити, що строк суборенди не може перевищувати строку визначеного договором оренди землі від 21.12.2017 та у разі припинення договору оренди чинність договору суборенди земельної ділянки також припиняється.


2

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                         С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№826 від 17 квітня 2018 року "Про надання згоди гр. Арзуманяну Вардану Гарніковічу на передачу земельної ділянки в суборенду".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання