РІШЕННЯ

17 квітня 2018 року                                                                                                           № 791

«Про  надання згоди на прийняття

в комунальну власність територіальної громади м. Сарни  виконаних робіт

по об’єкту «Реконструкція очисних споруд №2  по вул. Піонерській

в м.Сарни продуктивністю 200 м3/добу »

Розглянувши листа Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 08.02.2018 № 196 /07-11/18 про прийняття виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд № 2 по вул. Піонерській м.Сарни продуктивністю 200 м3/добу» у комунальну власність територіальної громади міста Сарни, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи   до   уваги   інвентаризаційний   опис   необоротних   активів   від   21.11.2017р.  КП

«Екосервіс», рішення про зміну назв вулиць від 29.01.2016 №105, враховуючи висновки та рекомендації  постійних депутатських комісій, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Сарни виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд №2 по вул. Піонерській в м.Сарни (Леоніда Куліша) продуктивністю 200м3/добу».
  2. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію по прийняттю у комунальну власність виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд №2 по вул. Піонерській в м.Сарни (Леоніда Куліша) продуктивністю 200м3/добу» та оформити акти прийому-передачі.
  3. Після затвердження виконавчим комітетом Сарненської міської ради акту прийому- передачі виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд №2 по вул. Піонерській в м.Сарни (Леоніда Куліша) продуктивністю 200м3/добу».прийняти виконані роботи у комунальну власність територіальної громади м.Сарни та передати на баланс та обслуговування КП «Екосервіс» збільшивши  статутний капітал підприємства  на суму 1222833,16 грн.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською  комунальною  власністю (М'якішев І.Ф.), з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства  та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                             С.Б.УСИК

№791 від 17 квітня 2018 року "Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Сарни виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд №2 по вул. Піонерській в м.Сарни продуктивністю 200 м3/добу ".docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"