, Адміністратор

№909 від 26 червня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я               

  

26 червня 2018 року                                                                                             № 909    

    

“Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу гр. Юсенку Анатолію

Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні”

        

            Розглянувши заяву гр. Юсенка Анатолія Яковича та гр. Бут - Гусаїм Тетяни Володимирівни від 25.062018,  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по          вул. Белгородській, 5 керуючись ст.ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

                   

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки гр. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні за результатами експертної грошової оцінки проведеної ТзОВ  «Оціночна компанія Україна-Захід» в сумі     15 826 грн. / п'ятнадцять тисяч вісімсот двадцять шість гривень/.         

 

  1. Продати гр. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут - Гусаїм Тетяні Володимирівні у власність шляхом викупу земельну ділянку  несільськогосподарського призначення  площею 0.0191 га (кадастровий номер 5625410100:01:024:0235) - для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по вул. Белгородській, 5 за результатами експертної грошової оцінки.

 

  1. Протягом 15 робочих днів гр. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

 

  1. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні використовувати дану земельну ділянку  відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

 

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                            С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№909 від 26 червня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Юсенку Анатолію Яковичу та гр. Бут-Гусаїм Тетяні Володимирівні".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання