26 червня 2018 року

№ 847

«Про заслуховування інформації начальника Сарненської місцевої прокуратури та начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Сарни»

Заслухавши та обговоривши інформації Толочика П.І., заступника керівника Сарненської місцевої  прокуратури, та Смаглюка С.В., начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м.Сарни, керуючись статтею 6 Закону України "Про прокуратуру", пунктом 40 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію Толочика П.І., заступника керівника Сарненської місцевої  прокуратури,  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Сарни взяти до відома (додається).
  2. Інформацію Смаглюка С.В., начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Сарни взяти до відома (додається).

1. Виконавчому комітету міської ради, спільно з Сарненським відділом поліції ГУНП в Рівненській області:

• створити комісію для перевірки закладів торгівлі, громадського харчування на предмет дотримання правил торгівлі, перебування неповнолітніх в даних закладах та внести на розгляд міськвиконкому інформацію про результати її роботи;

• рекомендувати Сарненському відділу поліції ГУНП в Рівненській області (патрульна служба) співпрацювати з міським формування з охорони громадського порядку "Міська варта" з метою попередження скоєння правопорушень на території міста.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради мандатну, з питань  депутатської діяльності і правопорядку та керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Міський голова                                                                             С.Б.Усик

№847 від 26 червня 2018 року "Про заслуховування інформації начальника Сарненської місцевої прокуратури та начальника Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського....doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"