22 грудня 2017 року                                                                                     № 724

“Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) в м. Сарни по вул. Кутузова, 23”

Розглянувши заяву від 21.11.2017 гр. Особа ,1 жительки Адреса, 1, та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Кутузова, 23, ст.ст. 12, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити гр. Особа ,1 технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по                      вул. Кутузова,

1. Передати гр. Особа ,1 безоплатно у власність земельну ділянку площею 1000 га (кадастровий номер – 5625410100:01:003:0223) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни    по   вул. Кутузова, 23.

1. Особа ,1 провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

1. Особа ,1 виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства

та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С. Б. УСИК

№724 від 22 грудня 2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Сарни по вул. Кутузова, 23".docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"