, Адміністратор

№ від 22 грудня 2017 року "Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/17"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

2017 року                                                                                         №

 

«Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/17»

 

Розглянувши звернення громадянина Майбороди Дмитра Вікторовича, від якого надійшла заява на приватизацію жилого приміщення у гуртожитку, що знаходиться за адресою: місто Сарни, вулиця Пирогова, будинок 4, жиле приміщення у гуртожитку 17, яке використовується ним на умовах найму. Згідно п.1 ст.5 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та пп.«а» п.7 ч.1 ст.5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», мешканка має право на безоплатну передачу у власність жилого приміщення у гуртожитку.

Після розрахунків та розгляду матеріалів із зазначеного питання, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 частини 1 статті 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Задовольнити прохання наймача Майбороди Дмитра Вікторовича про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку, в якому він проживає, що знаходиться за адресою місто Сарни, вулиця Пирогова, будинок 4, жиле приміщення № 17 (до складу якого згідно технічного паспорту належать коридор (17-1), житлова (17-2), кухня (17-3), санвузол (17-4) загальною площею 35,0 кв.м. і передати в приватну власність.

 

  1. Розрахунок площі, що приватизується безоплатно, вартості надлишків загальної площі жилого приміщення в гуртожитку затвердити (додається).

 

  1. Суму в розмірі 00,72 грн. за надлишки загальної площі наймач сплачує в місцевий бюджет м.Сарни на розрахунковий рахунок № 31415544700339 в ГУДКСУ в Рівненській області, МФО 833017, код отримувача 37907940.


  1. Майбороді Д.В. у десятиденний строк укласти договір з комунальним підприємством «Житлосервіс на участь його у витратах на обслуговування та ремонт гуртожитку.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови Хомича В.А.

 

 

 

Міський голова                                                                              С.Б.Усик


Додаток

до рішення Сарненської міської ради

від           2017 року №  «Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/17»

 

 

 

РОЗРАХУНОК

вартості надлишкової загальної площі

жилого приміщення у гуртожитку, що приватизується

 

Майборода Д.В. м.Сарни, вул.Пирогова, 4/17

 

  1. Загальна площа  жилого приміщення у гуртожитку (П) 35,0 кв. м.

 

  1. Кількість зареєстрованих  у  жилому приміщенні  у гуртожитку осіб (М) 1.

 

  1. Розмір загальної площі, що підлягає безоплатній передачі мешканцям жилого приміщення  у  гуртожитку згідно з законом:

 

Пб = М х 21 + 10 = 31,0 кв. м.

 

  1. Розмір надлишків площі, що підлягає оплаті: Пн = (П - Пб) = 4 кв. м.
  2. Вартість надлишкової загальної площі жилого приміщення у гуртожитку, що приватизується (розмір доплати за надлишкову площу):

 

Д = Пн х 0,18 = 0,72 грн.

 

 

 

Керівник органу приватизації                                        В.А.Хомич

 

Наймач, що приватизує

житлове приміщення у гуртожитку                               Д.В.Майборода

 

Начальник відділу юридичного

забезпечення                                                                   Я.С.Шостак

 

Секретар ради                                                                 Т.Ф.Палієнко

Прикріплені файли
№ від 22 грудня 2017 року "Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/17".docx

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання