С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

22 січня  2020 року                                                                                      № 25

«Про розгляд звернення

(особа) про надання дозволу на

продовження договору найму»

Розглянувши заяву та надані документи до заяви (особа) про продовження терміну дії договору найму на кімнату № --- в гуртожитку за адресою м. Сарни вул. Белгородська, ---, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Надати (особа) дозвіл на продовження терміну дії договору найму на кімнату № --- в гуртожитку за адресою м. Сарни вул. Белгородська, --- строком на один рік з дати закінчення попереднього договору найму.
  2. Громадянці (особа) укласти додаткову угоду з КП «Житлосервіс» на продовження договору найму кімнати № --- в гуртожитку за адресою м. Сарни вул. Белгородська, --- на строк згідно п.1 цього рішення.
  3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                        СВІТЛАНА УСИК

№25 від 22 січня 2020 року "Про розгляд звернення (особа) про надання дозволу на продовження договору найму".doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"