19 жовтня 2017 року                                                                                  № 615

“Про включення земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Сарни

до переліку ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)”

З метою здійснення заходів, спрямованих на врегулювання питання  набуття права оренди на земельні ділянки  несільськогосподарського призначення на аукціонах (земельних торгах), реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпечення наповнення бюджету розвитку міста, керуючись статтями 12,134, 135, 136 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Включити земельну ділянку орієнтовною площею 0.1100 га в м. Сарни по вул. Технічній до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1. Дати дозвіл Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах  (земельних торгах) орієнтовною площею 0.1100 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Технічній, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради в особі міського голови виступати замовником проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), встановивши, що вартість проектної землевпорядної документації відшкодовує переможець аукціону.

1. Уповноважити міськвиконком в особі міського голови укласти з виконавцем торгів угоду про проведення торгів, в тому числі організацію процедури підготовки до торгів.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С.Б. УСИК

№615 від 19 жовтня 2017 року "Про включення земельної ділянки, яка перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Сарни до переліку ділянок, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)".docx

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"