19 жовтня 2017 року                                                                                    №  635

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради в м. Сарни по вул. Лисенка, 1”

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м. Сарни по Лисенка, 1, керуючись ст.ст. 12, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії міської ради із земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради для  будівництва  та  обслуговування  будівель  закладів  освіти в  м. Сарни по вул. Лисенка, 1, за рахунок земель комунальної власності Сарненської   міської   ради,   які   обліковуються   за   ПНЗ   «Підлітковий   клуб

«Юність» та  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. Вилучити із  землекористування  Позашкільного  навчального   закладу

«Підлітковий клуб «Юність» земельну ділянку площею 0.1632 га.

1. Надати Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради в постійне користування земельну ділянку загальною площею 0.1678 га (кадастровий номер 5625410100:01:019:0528) ( з них: 0.1632 га за рахунок земель комунальної власності Сарненської міської ради, які обліковуються за ПНЗ «Підлітковий клуб «Юність» та 0.0046 га за рахунок земель запасу  житлової та громадської забудови ) - для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в м. Сарни по вул. Лисенка,

1. Забезпечити використання наданої земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                С. Б. УСИК

№635 від 19 жовтня 2017 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Територіальній громаді м. Сарни в особі Сарненської міської ради в м. Сарни по вул. Лисенка, 1".docx

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"