19 жовтня 2017 року                                                                               № 597

«Про затвердження Програми

«Сортуй заради майбутнього» на 2017 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 № 121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», рішення конкурсної Ради з проведення щорічного обласного  конкурсу  проектів  розвитку  територіальних  громад  від 31.08.2017

№5, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму «Сортуй заради майбутнього» на 2017 рік згідно з додатком.

1. В межах реальних фінансових ресурсів в міському бюджеті на 2017 рік передбачити видатки на реалізацію даної програми.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                          С.Б. УСИК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»                                                     «СХВАЛЕНО»

рішенням міської ради                                         рішенням міськвиконкому

від 19.10.2017 року № 597                                    від 02.10.2017 року № 330

«Сортуй заради майбутнього» на 2017 рік

Ця програма розроблена і прийнята на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України, пункту 22 частини 1 статті 26 та підпункту 6 пункту «а» частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з метою реалізації проекту, що переміг в обласному конкурсі проектів територіальних громад 2017 року.

МЕТА ПРОГРАМИ

Поетапне впровадження системи роздільного збирання  твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Сарни.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОГРАМИ

Виконання функцій, пов’язаних з збиранням, транспортуванням та утилізацією побутових відходів (пет-пляшок).

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Створення робочої групи для підготовки та реалізації заходів проекту.
  2. Виготовлення та розповсюдження буклетів про поетапне запровадження роздільного збору твердих побутових відходів (пет-пляшок) та банеру.
  3. Впровадження заходів по підвищенню свідомості членів громади, в тому числі дітей та учнівської молоді, у поводженні з ТПВ.
  4. Визначення місць   для   встановлення   спеціальних   контейнерів   для роздільного збору побутових відходів.
  5. Придбання 38 спеціальних контейнерів.
  6. Придбання гідравлічного пресу.
  7. Висвітлення результатів виконання заходів проекту у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради.
  8. Проведення зустрічей    з     мешканцями    міста    щодо    доцільності продовження програми.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Придбання спеціальних контейнерів, гідравлічного пресу, інформаційних табличок, тощо та оплата послуг з виготовлення буклетів, банеру та  розміщення інформації в ЗМІ, тощо, згідно завдання проекту.

Показники результату:

Роздільне збирання, транспортування та утилізація побутових відходів (пет-пляшок), як результат зменшення накопичування сміття на полігоні та зменшення витрат на доставку сміття на полігон.

Джерело фінансування – кошти міського бюджету, трансферти з обласного бюджету та інші джерела  не заборонені законодавством України.

Для забезпечення виконання заходів програми в 2017 році кошти в сумі 158180 грн. спрямувати на придбання матеріалів, предметів, обладнання та на оплату послуг передбачених на виконання та реалізацію проекту «Сортуй заради майбутнього».

Контроль за виконанням даної програми здійснює  комісія  міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю.

Секретар ради                                                                                  Т.Ф.Палієнко

№597 від 19 жовтня 2017 року "Про затвердження Програми «Сортуй заради майбутнього» на 2017 рік".docx

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"