19 жовтня 2017 року                                                                               № 596

«Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м.Сарни на 2017 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м.Сарни на 2017 рік затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2016 року № 370 з урахуванням змін, затверджених рішенням міської ради від 12 липня 2017 року № 546 «Про внесення змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста на 2017 рік», виклавши її в новій редакції.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань спортивної і молодіжної політики (Фесовець О.М.) та з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання рішення на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                          С.Б. УСИК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»                                                    «СХВАЛЕНО»

рішенням міської ради                                         рішенням міськвиконкому

від 19.10.2017 року № 596                                    від 02.10.2017 року № 331

розвитку фізичної культури і спорту на території м. Сарни на 2017  рік

Ця програма розроблена і прийнята на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України та пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

МЕТА ПРОГРАМИ

Пропагування здорового способу життя та сприяння розвитку фізичної культури і спорту.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОГРАМИ

Розвиток фізичної культури і спорту.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Сприяння участі громадських організацій  фізкультурно-спортивної  спрямованості в спортивних змаганнях, турнірах та чемпіонатах, пропагування  здорового способу життя.

Відповідальний за виконання програми - виконком міської ради, громадські організацій фізкультурно-спортивної спрямованості міста.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Надання поточних трансфертів громадським організаціям фізкультурно- спортивної спрямованості міста.

Показники результату:

Забезпечення участі громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості міста в спортивних змаганнях, турнірах та чемпіонатах. Пропагування здорового способу життя.

Джерело фінансування - загальний фонд міського бюджету. Фінансування  заходів програми здійснюється шляхом надання поточних трансфертів:

• громадській організації «Сарненський міський клуб «Олімп»» - 250,0 тис.грн.;
  • громадській організації «Баскетбольний клуб «Маяк» (Сарни)» -  50,0  тис.грн.;
  • Сарненській районній федерації баскетболу 95,0 тис.грн.;
  • громадській організації «Спортивний клуб «Гладіатор»» - 10,0 тис.грн.;
  • молодіжно-громадському фізкультурно-

спортивному клубу «Сокіл»                                                                   -  10,0 тис.грн;

• громадській організації «Сарненська районна

федерація греко-римської та вільної боротьби»                                -   30,0 тис.грн;

• громадській організації «Федерація панкратіону

Рівненської області»                                                                                  -   15,0 тис.грн;

• Сарненській районній федерації футболу -   100,0 тис.грн.

Контроль за виконанням даної програми здійснюють комісії міської ради з питань спортивної і молодіжної політики та з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю.

Секретар ради                                                                                  Т.Ф.Палієнко

№596 від 19 жовтня 2017 року "Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м.Сарни на 2017 рік".docx

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"