№595 від 19 жовтня 2017 року "Про порядок ХУІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання"

Р І Ш Е Н Н Я

19 жовтня 2017 року                                                                                 № 595

«Про порядок ХУІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання»

Відповідно до частини 14 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 3 статті 2.17 Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити порядок денний ХУІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання:

1. Про порядок денний та регламент роботи ХУІІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території м. Сарни на 2017 рік.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про затвердження Програми "Сортуй заради майбутнього" на 2017 рік.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

2

1. Про скасування    реєстрації    Статуту    територіальної    громади    міста    Сарни, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 09.2000 № 197.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про затвердження Статуту територіальної громади міста Сарни Рівненської області.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про внесення змін до Регламенту Сарненської міської ради, затвердженого рішенням міської ради 11.2015 № 21 (із змінами).

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сарненської міської ради УІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 11.2015 № 23 (із змінами).

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про хід виконання Програми правової освіти населення м.Сарни, затвердженої рішенням міської ради від 19 квітня 2016 року №

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства "Трудівник".

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

1. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Сарни вантажного автомобіля марки ЗІЛ-431410.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про скасування                       рішень       виконавчого    комітету Сарненської           міської           ради

№ 488 від 17.05.2006, № 116 від 17.04.2013.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про визнання окремих рішень міської ради такими, що втратили чинність.

Доповідає: Шостак Я.С. – начальник відділу юридичного забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. – начальник відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б. УСИК

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024