Інструкція з підготовки бюджетних запитів на 2022 рік

проекту бюджету Сарненської

міської територіальної громади

на 2022 рік

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік із додатками до неї 1-3, що додається.

2. Бюджетному відділу фінансового управління Сарненської міської ради забезпечити в установленому порядку оприлюднення на сайті Сарненської міської ради та довести цю Інструкцію до головних розпорядників коштів бюджету міської територіальної громади для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління - начальника бюджетного відділу Світлану АДАМЕЦЬ.

Начальник управління                                                                                         Олена РАДЬКО

Інструкція з підготовки бюджетних запитів.pdf
Форма 1.doc
Форма 2.doc