, Адміністратор

Наказ про затвердження Інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету Сарненської міської територіальної громади на середньостроковий період (2022-2024 роки)

Н  А  К  А  З

 

 

12.07.2021                                         м. Сарни                                            № 22-1

 

 

Про затвердження Інструкції

з підготовки пропозицій до прогнозу

бюджету Сарненської міської

територіальної громади на середньостроковий

період (2022-2024 роки)

 

Відповідно статті 751 Бюджетного Кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 23 червня 2021 року №365 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо здійснення підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету”, з метою запровадження середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні

 НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Інструкцію з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету Сарненської міської територіальної громади на середньостроковий період (2022-2024 роки) із додатками 1-4, що додаються.
  2. Бюджетному відділу фінансового управління Сарненської міської ради забезпечити її оприлюднення на сайті Сарненської міської ради та довести до головних розпорядників коштів бюджету Сарненської міської територіальної громади для використання в роботі під час складання прогнозу місцевого бюджету на середньостроковий період.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу Світлану АДАМЕЦЬ.

 

 

Начальник управління                                                                   Олена РАДЬКО

Прикріплені файли
Інструкція з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету Сарненської міської територіальної громади на середньостроковий період (2022-2024 роки).doc
Додаток 1.doc
Додаток 2.doc
Додаток 3.doc
Додаток 4.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання