С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

31 березня 2023 року

Про затвердження Програми

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, враховуючи  Закон України «Про правовий режим воєнного стану», Указ Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану на території України», затверджений Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX (зі змінами), наказ начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 03.10.2022 року № 463 «Про забезпечення виконання Заходів правового режиму воєнного стану», керуючись пунктом             22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2023 рік (далі – Програма), схвалену рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.03.2023 № 140 «Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2023 рік», що додається.
  2. Фінансовому управлінню міської ради при внесенні змін до бюджету міської територіальної громади передбачати видатки на виконання завдань Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Максим Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

СХВАЛЕНО                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету                                  Рішення міської ради

міської ради

30 березня 2023 року № 140                                       31 березня 2023 року № 1238

ПРОГРАМА

Програма фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради на 2023 рік (надалі – Програма) розроблена  відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, підпункту 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану на території України», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX (зі змінами), керуючись наказом начальника Рівненської обласної військової адміністрації від 03.10.2022 року № 463 «Про забезпечення виконання Заходів правового режиму воєнного стану».

МЕТА ПРОГРАМИ

Метою програми є підвищувати ефективність та надійність
функціонування комунального підприємства на період воєнного стану на території України в частині надання фінансової підтримки КП готель «Случ» щодо  забезпечення працівників заробітною платою з нарахуванням на неї.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

1. Забезпечення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з інших населених пунктів України та інших осіб на період воєнного стану.
  2. Забезпечення беззбитковості комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради.

Відповідальний за виконання програми – виконавчий комітет міської ради, комунальне підприємство готель «Случ» Сарненської міської ради.

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показники витрат:

Надання фінансової підтримки комунальному підприємству готель «Случ» Сарненської міської ради.

Показники результату:

Забезпечення тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з інших населених пунктів та інших осіб на період воєнного стану.

Джерело фінансування – кошти бюджету Сарненської міської територіальної громади та інші джерела, що не заборонені чинним законодавством.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок загального фонду бюджету Сарненської міської територіальної громади з метою надання фінансової підтримки на утримання  комунального підприємства готель «Случ» Сарненської міської ради, згідно з додатком, що додається.

Контроль за виконанням цієї програми здійснюють постійні комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку; з питань бюджету, фінансів та соціальної політики.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

ДОДАТОК

до Програми

фінансової підтримки комунального підприємства готель «Случ»