ЗАБЕЗПЕЧИТИ ГОТОВНІСТЬ ПОКРІВЕЛЬ БУДИНКІВ МІСТА ДО СЕЗОНУ ДОЩІВ

є основним заданням на порядку денному в комунальників впродовж останніх двох місяців
Чи залагодили проблемні місця на покрівлях житлового фонду, - одне з головних питань сьогодні, яке дуже турбує мешканців багатоповерхових будинків.
Уся діяльність фахівців КП «Житлосервіс» впродовж останніх тижнів була направлена на покращення стану дахів і фасадів будинків. Комунальники провели покрівельні роботи, як за зверненнями мешканців, так і на планових об'єктах. Зокрема, відремонтували покрівлі будинків по вулицях Широкій, 41, 60 та Князя Володимира (Фідарова), 55.
Житлосервісці оновили фасади та під’їзди частини багатоквартирних житлових будівель міста.
А ще комунальники систематично ремонтують та очищають водостічні системи. Відтак, такі роботи провели у будинках по вулицях Польській (Пушкіна), Соборній та Набережній.
Фахівці комунальних справ працюють щоденно, системно й злагоджено задля забезпечення належного благоустрою житлового фонду та прилеглих територій.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"