Вітаємо спортсменів ФСК «Повір у себе» з черговими перемогами

Спортсмени ФСК «Повір у себе» взяли участь у чемпіонаті Рівненської області та спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю, що відбулись в м. Костопіль.
За результатами особистих змагань спортсмени зайняли:
- з штовхання ядра: 1 місце - Юрій Яша, Роман Тимошицький, Григорій Шимко, а 2 місце здобув Василь Жученя;
- з метання диску: 1 місце – Василь Жученя, Роман Тимошицький, Григорій Шимко, Вікторія Деркач; 2 місце – Інеса Яриніч, Юрій Яша;
- з метання спису: 1 місце – Юрій Яша, Григорій Шимко, Вікторія Деркач; 2 місце – Василь Жученя, 3 місце – Роман Тимошицький;
- з бігу на 100 метрів: 1 місце – Вікторія Деркач;
- зі стрибків в довжину: 3 місце – Ігор Круглик.
У змаганнях на спартакіаді Рівненщини серед дітей з інвалідністю Вероніка Кушнір посіла три перших  місця в таких дисциплінах: біг на 60 метрів, стрибки в довжину, метання м’яча.
У загальному заліку змагань Рівненської області спортсмени ФСК «Повір у себе» станом на початок жовтня 2022 року мають такі результати: 16перших місць, 6 - других та 4 -третіх.
Так тримати!
Все буде УКРАЇНА!
Галарея до статті

28 березня 2024